fbpx
9.8 C
Skopje

Еве каде и кога настанале разголените фотографии на Северина

АКТУЕЛНО

Северина пред нешто помалку од 4 години на својот Фејсбук профил објавила една од фотографиите кои сега кружат на интернет, а кои предизвикале огромен интерес во регионот.

Фотографијата е објавена на 10. откомври 2014 годна во време кога пејачката престојувала во Париз. „Bonjour, Paris” напишала во опис на фотографијата на која носи бела поткошула и заводливо ги истакнува усните.

Со неа во Париз бил и нејзиниот син Александар, кој го носела на Дизниленд.

https://www.facebook.com/severina/photos/a.157120987052/10152828895217053/?type=3

Северина својот сегашен сопруг Игор Којиќ, го запознала нешто подоцна од објавата на оваа фотографија, на 26. февруари 2015 година, после својот концерт во белградскиот Сава центар.

Да потсетиме, на интернет од синоќа кружат разголени фотографии од Северина.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -