5.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

Марк од “Брза Кујна” со сопугата се ладат во базен (ФОТО)

Секој работен ден имаме прилика да го гледаме кулинарското шоу „Брза кујна“, каде што готвачите Марк и Никола подготвуваат разни специјалитети со намирници кои ги донеле натпреварувачите.

Меѓутоа, во текот на летниот период, водителката како и нејзините соработници, Марк и Никола се одмараат и ги полнат батериите за новата сезона.

Така, Марк на својот Фејсбук се пофали како се одмара ова лето, па објави и фотографија на која е со сопругата Василка.

Сопружниците во костим за капење се опуштија во базен, а Марк напиша:

„И ние малку да се освежиме…Пријатен ден на сите“, напиша готвачот.

Марк и Василка се во брак неколку години, а заедно имаат две деца.

Извор: Вистина

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -