27.8 C
Skopje
Wednesday, June 12, 2024

Анастасиа Деа Богдановска без комплекси – се фотна без грам шминка (ФОТО)

Водителката на утриснка програма на Канал 5 телевизија, Анастасија Деа Богдановска, на малите екрани е секогаш скоцкана до перфекција. Но дека изгледа одлично и без шминка може да се види по фотките на социјалните мрежи.

Анастасија на својот Инстаграм профил објави фотка после вежбање и тоа без грам шминка.

Извор: За се

поврзани објави

Последни објави