fbpx
5.8 C
Skopje

Ѕирнете во домот на Лепа Брена: Погледнете во каков луксуз живее балканската кралица (ГАЛЕРИЈА)

АКТУЕЛНО

Далеку од градскиот метеж во елитна населба недалеку од Белград се наоѓа домот на Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ.

Заедно одлучувале за секој детал во домот од најголем, па се до најмал. Внимателно го одбрале секое парче мебел во дневната соба бидејќи тоа е место каде, како што велат поминуваат најмногу време со своето семејство и пријатели.

За изборот околу кујната била задолжена само Брена. Но затоа одлуката како ќе изгледа дворот паднала на двајцата. Делот околу базенот, летната кујна, надворешниот дневен престој се е дело на брачниот пар.

Во продолжение погледнете каде живее познатата пејачка:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -