fbpx
23.8 C
Skopje

ФОТО: Излета возило кај велешката патарина, на терен веднаш излегоа екипи за помош

АКТУЕЛНО

Од засега непознати причини кај велешката патарина излета возило.

Фотографиите кој ги направи нашиот репортер укажува дека станува збор за тешка сообраќајна незгода, а веднаш на терен се излезени екипи на МВР и Противпожарната бригада.

ФОТО КУРИР

Фото

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -