fbpx
5.8 C
Skopje

ФОТО: Секси Сузи повторно се разголе и сака да биде заштитно лице на СП во Русија

АКТУЕЛНО

Бразилската манекенка, старлета и поранешна мис Бум-бум, и она што за оваа приказна е најважно, голема фан на фудбалот се фрли во кампања  за заминување на Светското првенство во Русија.

Сузи Корез како што и е целосното име повторно стана актуелна и може да претпоставите поради што.  Секси Сузи се разголе и во желбата да стане заштитно лице на Мундијалот на своето голо тело ја исцрта маскотата на првенството, волкот Забавика.
Исто така таа го облече дресот и на Русија и предизвика доста внимание, па неколку руски телевизии правеа репортажа за нејзе.
 
Како што е познато, Сузи е голем навивач на Барселона, па релативно често на своето тело го црта дресот на Меси, а бидејќи беше прилично упорна, аргентинскиот фудбалер беше приморан да ја блокира од социалните мрежи.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -