fbpx
16.8 C
Skopje

Мајката на Пино објави разговор од осомничената Ангела и нејзиниот син Пино

АКТУЕЛНО

На социјалните мрежи не запираат постовите на Маја Трпковска, мајката на Пино која неуморна бара правда за убиениот син.

Таа на Фејсбук објави комуникација која тврди дека е меѓу осомничената девојка Ангела која во моментов се наоѓа во притвор .

Во пораката која мајката тврди дека е помеѓу нејзиниот убиен син и осомничената Ангела која прва ја почнува комуникацијата Пино ја прашува од каде се знаат и зошто ја интересира девојката каде живее Пино.

-Пред некој ден го сонувам Пино и ми вели: Мамо, коцките се редат една по една! Ќе ги средиме! Срце на мама тој ме води до доказите! Господ крв не крие. Кога тогаш ќе има Правда за Пино.- пишува во коментар Маја.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -