fbpx
14.8 C
Skopje

Видео кое не е за оние со слабо срце – од вчерашната сообракајќа кај Скопска обиколница

АКТУЕЛНО

Вознемирувачко видео од вчерашната сообракајќа кај Скопска обиколница.

Се појави нова снимка од несреќата на скопска обиколница, во која животот го загубија две лице, еден полицајец беше повреден, и возачот на камионот.

Несреќата се случила кога полицајци сопреле возило БМВ кое ја пречекорило брзината, и во миговите кога разговарале со возачот, на нив налетал камион и ги удрил.

БМВ-то изгорело на самото место, и починал возачот на истото, додека двајцата полицијаци се во болница. Повреден е и возачот на камионот кој исто така е пренесен во болница.

Posted by Murat Beqiri on Friday, June 21, 2019

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -