10.8 C
Skopje
Saturday, April 20, 2024
Платено политичко рекламирање

И се гледаше буквално се: Карлеуша во провокативен фустан се појави во Ѕвезде Гранда, Снежана остана со отворена уста (Фото)

Јелена Карлеуша во вчерашното финале на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во провокативен тиркизен фустан кој позадибеше целосно отворен, па и се гледаше буквално се.

Карлеуша за време на снимањето седела до својата колека Снежана Ѓуришиќ која се чини дека не ја забележа позадината на фустанот кој Јелена го носеше, па за време на паузата кога докдоа шминкерите да им ја поправат шминката и Јелена стана, изразот на лицето на Снежана кажува се.

Фото

Пејачката честопати со својот аутфит знае да привлече внимание во јавноста. Карлеуша често го менува својот изглед, а знае да експериментира кога станува збор и за нејзините фризури.

Но, тоа не е се. Пејачката објави и видео во кое игра, а за кое социјалните мрежи се преплавени со коментари.

Видеото можете да го погледнете на нејзиниот официјален инстаграм профил karleusastar

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img

Последни објави