11.8 C
Skopje
Sunday, April 14, 2024
Платено политичко рекламирање

Пред спиење со Клаудија Романи, не е за мажи со слабо срце (ФОТО)

37-годишната Клаудија Романи, италијанска манекенка и ѕвезда од реалните шоу програми, на плажа во Мајами пред другите присутни посетители на Саут Бич, покажа како се вежба јога во микро бикини.

Романи на плажата Саут Бич покажа дека не само што има совршено стегнато тело кое го одржува во топ форма, туку и дека е елестична и витка благодарение на фитнесот и јогата кои ги практикува.

Поради нејзината атрактивна појава во микро бикини костим и егзибициите кои ги правеше на песокот, сите очи на посетителите на плажата беа свртени кон убавата Италијанка.

Таа беше прогласена за една од 100 најубави жени на светот од германското списание FHM. Публиката на плажата сепак гледаше во манекенката и нејзиното минијатурно бикини.

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави