fbpx
35.8 C
Skopje

ВИДЕО: Реакција на УМС до Заев? Проценете сами!

АКТУЕЛНО

Унија на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ за Австралија, здружени заедно со сите комитети на ВМРО-ДПМНЕ од Австралија со реакција до партијата на СДСМ и нивниот претседател г. Зоран Заев.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -