fbpx
19.8 C
Skopje

Славната актерка се породи по петти пат, а името на бебето има само две букви

АКТУЕЛНО

Тори Спелин во четириесет и третата година од животот стана мајка по петти пат. Таа го родила син, а среќната вест ја објави на Твитер, со фотографија на која нејзиниот сопруг Дин Мекдермот ја држи раката на новороденчето.

Истотака отки и какво име избрале за својот син.

https://twitter.com/Tori_Spelling/status/837496426200363009/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

„ Ова е најновиот член на семејството. Ова е Во Дин Мекдермот“, напиша таа.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -