27.8 C
Skopje
Saturday, June 15, 2024

ШОК ВЕСТ: Македонската пејачка Елена Ристеска натепана: Ова се сите детали за нападот врз неа!

Пејачката Елена Ристеска била натепана во ноќниот клуб “Интермецо”, дознава “Скопје1”. Засега типот на повредите не е познат, а сѐ се случувало два часа по полноќ.

Ристеска била нападната од женско лице, потврдуваат од МВР за “Скопје1”.

“Се работи за расчистување на случајот”, велат од МВР.

Неофицијално, пејачката била удрена со тврд предмет.

поврзани објави

Последни објави