12.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Тајно фотографирани: Џастин Бибер во прегратка на нова девојка (ФОТО)

Селена Гомез, Софија Ричи, Хаили Балдвин се најпознатите девојки со кој Џастин Бибер се забавуваше. Меѓутоа имаше и многу непознати девојки, кој уживале во романса со популарниот пејач. Со една од нив Џастин е фотографиран пред некоја вечер во Бразил

Иако многумина мислат дека станува збор за анонимна девојка, други тврдат дека тоа е бразилскиот модел Луциана Чамоне.

 

 

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави