fbpx
29.8 C
Skopje

Пукано е во Никола Тодоров

АКТУЕЛНО

Непознато лице пукало во екс министерот за Здравство и пратеник од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Никола Тодоров.

Денес во 12:30 часот требаше да се изврши промопредвањето на министерската функција на новиот министер Арбен Таравари.

Се уште нема официјални информации што точно се случило пред министерството за здравство.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -