31.8 C
Skopje
Thursday, July 25, 2024

СЕКОЕ ДЕТЕ ИМА ФОТО АЛБУМ, НО НЕ СЕКОЕ ДЕТЕ ИМА ТАТКО КОЈ ГО ПРЕТВОРА ТОЈ АЛБУМ ВО РЕМЕКДЕЛО (ФОТО)

36 годишниот Шолом Бер Соломон е татко на едногодишната Зои. Креативниот татко постира фотографии во кои тие се трудат да бидат различни од другите на Инстаграм.

Сме виделе повеќе фото албуми но овој ги освојува срцата со неговата уникатност и позитивност.

Татковци обидете се да украдете некоја идеа од овој татко!

 

Повеќе на – Сваштарник.мк

поврзани објави

Последни објави