fbpx
17.8 C
Skopje

ВИДЕО: Скандал во рускиот воздухопловен институт: Кадети играат по гаќи

АКТУЕЛНО

На интернет се шири видео од кадети во рускиот воздухопловен институт кои играат на хитот „Satisfaction“ на италијанскиот диџеј Бени Бенаси.

На видеото може да се забележат кадетите облечени само по долна облека и капи, како заводливо играат на хитот од 2002 година.

Оригиналната снимка е повлечена од ЈуТјуб, но многу други канали веќе ја имаа повторно објавено.

Иако кадетите сакале само да се пошегуваат, видеото предизвика скандал во Русија.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -