fbpx
20.8 C
Skopje

Преубави девојки го прифаќаат новиот интернет предизвик! ИНСТАГРАМ ГОРИ! (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

На интернет се шири нов предизвик, наречен “Dura Chalenge”, а девојките играат на песната “Dura” од Деди Јенки. Погледнете како девојките ги покажуваат своите вештини, тресејќи ги своите колкови.

https://www.youtube.com/watch?v=qGeN1kh7iss

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -