fbpx
20.8 C
Skopje

На терен е “ѕвер“, а дома емотивен татко: Пораката од Миркуловски до неговата ќерка ќе ве разнежни

АКТУЕЛНО

„Мојата прва радост денес полни 5 годинки. Секогаш да бидеш насмеана и среќна“.

Македонскиот ракометен репрезентативец Филип Миркуловски денес го прослави роденеденот на својата ќерка Јована.

Тој на Фејсбук сподели фотографија и емотивна порака за неговата прва радост.

„Мојата прва радост денес полни 5 годинки. Секогаш да бидеш насмеана и среќна“.

Мојата прва радост денес полни 5 годинки.Секогаш да бидеш насмеана и среќна ❤️🎂🎉🎁🕯️

Posted by Filip Mirkulovski on Wednesday, February 14, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -