fbpx
7.8 C
Skopje

Цеца веќе не го крие својот љубовник од очите на јавноста- со само две реченици ги прекина сите гласини

АКТУЕЛНО

Бидејќи често се разговара за емотивниот и љубовниот живот на Цеца, таа одлучи да стави крај на сите „градски приказни“

„Кога ќе се појави тој „вистинскиот“ верувајте ми, ќе дознаете сите, но вака ниту барам, а ниту пак ми треба некој, добро ми е вака“ истакнала пејачката, а со тоа стави до знаење дека не крие никго, па и доколку дојде време таа својата силна половина би ја претставила пред сите.

Од друга странат таа моментално е посветена на успехот на нејзината ќерка Анастасија која ја издаде првата песна.

„Анастасија во наредните година две нема да пее по концерти, ќе почека да има неколку свои песнии свој личен идентитет во музиката, па после,не сакам да пее две нејзини песни а потио песни на мама и некоои други нејзини колеги“ рекла Цеца.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -