fbpx
10.8 C
Skopje

Беше жестоко критикувана на социјалните мрежи – Јелена Розга на комеморацијата на Оливер во вакво издание

АКТУЕЛНО

На комеморацијата на Оливер Драгојевиќ се собра скоро цела Хрватска, но меѓу сите нив се издвоија Јелена Розга и Вјекослава Хулјиќ.

Комеморацијата е одржана во сплитскиот народен театар, а Оливер го испратија сите – од државниот врв до обичниот народ.

Меѓу поканетите, сепак се издвои оваа тројка.

Популарниот пејач и основач на култната група „Магазин“ Тончи Хулјиќ се појави во придружба на сопругата Вјекослава и поранешната пејачка на групата „Магазин, Јелена Розга.

Двете блондинки избрале црна комбинација, меѓутоа сите погледи биле вперени во нивното длабоко деколте.

Фотографиите кои се појавија на друштвените мрежи се дочекани со прилично негативни коментари.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -