fbpx
13.8 C
Skopje

Синоќа и Татјана Лазаревска ја запеа “Милионерче”, но дали заработи како Андриана (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Пред неколку дена, на социјалните мрежи се појави видео на кое пејачката Андријана Костадиновска ја пее песната “Милионерче”, а весел гостин вади пестотки во евра и ги дава и се така до шест илјади евра.

Синоќа на социјалните мрежи и пејачката Татјана Лазаревска, која изминатите години живее во Австралија, постави слично видео на кое ја пее “Милионерче”, но, според нас, не беше нешто посебно наградена.

Во секој случај, треба да се има во предвид дека пејачите и музичките групи, знаат и да ги навлечат гостите да дадат бакшиш, односно, на свирката се појавува нивни човек, кој почнува да дава пари, кои потоа му биваат враќани.

Видео:

"PRINCEZA" "MILIONERCE"….KAVADARCI…SO Dejan Bugarce Zdravkov

Posted by Tatjana Lazarevska on Saturday, August 11, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -