5.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

Ранко стана татко – Името на ќеркичката беше хит во серијата Чиста љубов

Хрватската актерка Јелена Перчин, како што е пишуваат хрватските медиуми, вчера по втор пат стана мајка. Сопругата на деве години помладиот Момчило Оташевиќ, кој го гледавме на сериите на Сител, се породи во Загреб, а тој цело време бил заедно со неа. Кога ја здогледал својата ќерка заплакал.

Актерскиот пар донел одлука ќерката да се вика Маша.

Инку, убавата актерка од првиот брак ја има ќерката Лота, која со сигурност се радува што ќе стане постара сестра.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -