fbpx
-4.2 C
Skopje

Ова се најубавите плажи на Балканот (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Во летниот период најмногу се размислува на прашањето, каде на одмор?! Ако сакате места од соништата можете да си ги дозволите и без да патувате со денови за тоа. Нашиот совршен Балкански полуостров има што да понуди и со што да се пофали.

Плажа Велека, Синеморец, Бугарија


Плажа Навагио, Закинтос, Грција


Кралска плажа, Црна Гора


Дримадес, Дерми, Албанија

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -