fbpx
17.8 C
Skopje

Македонската фолкерка го распосла бујното деколте на плажа – од блискиот кадар нема да ви биде добро

АКТУЕЛНО

Македонската фолкерка Елена Велевска, која важи за една од најубавите пејачки, се соблече во бикини на плажа и за неа летото почна.

Велевска ги почасти своите фанови на „Инстаграм“ со фотографија од одморот во Грција, а деколтето е во преден план.

Нема што, мора да признаеме, Елена знае како да ужива, но покрај тоа и умешно да ги сврти сите погледи кон неа. Продолжи така и „лајковите“ сигурно ќе растат.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -