fbpx
14.8 C
Skopje

ВИДЕО: Гавазова покажа како се „меша“ и разбуди многу машки фантазии

АКТУЕЛНО

Популарната фолкерка која е една од најзгодните на нашиве простори, Сузана Гавазова е доста активна на социјалните мрежиа сега на Инстаграм објави ново видео.

Гавазова освен тоа што одлично пее, таа и одлично танцува, па сега и го докажа тоа. Имено на видеото таа е во бикини и покажа како се изведува стомачен танц.

Првото видео погледнете го ОВДЕ.

Нејзините фанови задоволни од тоа што го видоа редеа само позитивни коментари.

Погледнете и ОВДЕ.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -