12.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Сергеј Варошлија ја “гриза” Лила Филиповска за задниkoт на плажа по што ја извади од памет (Видео)

Едно од видеата на инстаграм профилот на Бојан Јовановски постирано на 26 јуни годинава, покажува како Сергеј Варошлија на одмор ја гриза Лила Филиповска на задниккот по што ја извади од памет.

Видеото е насловено како New Prank а тагирани се Лила Филиповска и Сергеј Варошлија.

Ова не е единствениот пат кога Сергеј и Боки се одлучуваат да ја извадат од памет популарната водителка. Видеото во кое Сергеј ползи на плажата и ја гриза Лила можете да го погледнете ОВДЕ. Постои и друго видео кое беше објавено на Инстаграм во кое токму тие ја плашат водителката по што таа вреска.

Другото видео може да го погледнете ОВДЕ

Лила важи за една од најубаво облечените жени од јавниот живот. Но, освен тоа што е вешта во изборот и сложувањето на модни комбинации, Лила е вистинска перфекционистка и кога станува збор за ентериерот во домот.

Нашата попуалрна водителка не го крие своето интимно катче каде ги полни батериите, па не ретко на социјалните мрежи прикачува фотографии од нејзиниот префинето уреден дом.

Колку што ја сака модата, Лила исто толку го сака и уредувањето и често знае да покаже во каков амбиент моментално дише нејзиот стан, особено кога се празници и го декорира според обичајот со интересни и тематски детали.

Лила е голем љубител на цвеќето, а според приложеното на социјалните мрежи таа постојано сака да го има околу себе, како во внатрешноста така и на балконот каде ужива пиејќи го своето кафе.

Во една прилика во квизот „Се или нешто“ спомена дека не сака постојано ист амбиент, па затоа често знае да прави промени во уредувањето и да внесе нова свежина.

А за тоа како изгледаше дружбата иподводните авантури на Лила и Сергеј погледнете во продолжение

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави