fbpx
22.8 C
Skopje

Заев на МТВ: Прво интервју во својство на премиер

АКТУЕЛНО

Првото интервју како премиер, Зоран Заев ќе го има утревечер во 20:15 часот на Првиот канал на Македонската телевизија.

Прашања ќе му поставуваат новинари од сите медиуми.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -